Urząd Miiejski Pniewy

Wycieczka mieszkańców Lubocześnicy do Dymaczewa

W niedzielę 25 sierpnia mieszkańcy Lubocześnicy wyjechali do Dymaczewa aby na moment oderwać się od codzienności. Wiatr wiał, słońce świeciło co sprzyjało żeglowaniu. Oprócz nauki żeglowania mieszkańcy mogli skorzystać również z kajaków i innych atrakcji jakie oferowała szkółka żeglarska.

Wycieczka mieszkańców Lubocześnicy do Dymaczewa

Galeria zdjęć

Wycieczka mieszkańców Lubocześnicy do Dymaczewa (1) Wycieczka mieszkańców Lubocześnicy do Dymaczewa (2) Wycieczka mieszkańców Lubocześnicy do Dymaczewa (3) Wycieczka mieszkańców Lubocześnicy do Dymaczewa (4) Wycieczka mieszkańców Lubocześnicy do Dymaczewa (5) Wycieczka mieszkańców Lubocześnicy do Dymaczewa (6) Wycieczka mieszkańców Lubocześnicy do Dymaczewa (7) Wycieczka mieszkańców Lubocześnicy do Dymaczewa (8) Wycieczka mieszkańców Lubocześnicy do Dymaczewa (9) Wycieczka mieszkańców Lubocześnicy do Dymaczewa (10) Wycieczka mieszkańców Lubocześnicy do Dymaczewa (11)
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności