Urząd Miiejski Pniewy

Wyjazd do Grodziska Wielkopolskiego

W środę 19.07.2023 r. Pniewscy Seniorzy korzystając z zaproszenia od Seniorów z Grodziska Wielkopolskiego udali się na biesiadę Country,  podczas której mogli skorzystać z wielu atrakcji. Bardzo fajnym pomysłem był wspólny taniec oraz piosenka, które zintegrowały wszystkich uczestników oraz wprawiły w cudowny nastrój. Seniorzy mieli możliwość wzięcia udziału w konkurencjach takich jak płukanie złota, dojenie krowy, układanie puzzli czy przyczepianie ogona, w których zdobyli kilka medali oraz dyplomów. Pomiędzy konkurencjami był czas na pyszny poczęstunek oraz wspólne pląsy w rytmach muzyki country. Organizatorom gratulujemy pomysłu oraz bardzo dziękujemy za zaproszenie i cudownie spędzony czas.  

Grodzisk_wlkp-1 

Grodzisk_wlkp-2 

Grodzisk_wlkp-3 

Grodzisk_wlkp-4 

Grodzisk_wlkp-5 

Grodzisk_wlkp-6 

Grodzisk_wlkp-7 

Grodzisk_wlkp-8 

 

 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności