Wyjazd dzieci z Kikowa do Majalandu
W niedzielę, 7 grudnia, dzieci z sołectwa Kikowo wraz z Panią sołtys Iwoną Nowak i opiekunami wyruszyły na pełną wrażeń wyprawę do Majalandu. Na uczestników czekało mnóstwo atrakcji, solidna dawka adrenaliny i ogrom radości. Zwieńczeniem tej wyjątkowej przygody było spotkanie ze Świętym Mikołajem. A takie chwile pokazują, że święta są już naprawdę coraz bliżej.

