Wielkanocna wystawa
Serdecznie zapraszamy na wystawę ozdób i dekoracji świątecznych wykonanych przez uczestników "Jawora". Wystawa została otwarta 15 marca przy ul. Targowej 14 , ogólnodostępny hol na II piętrze przy wejściu do ŚDS "Jawor". Wystawie towarzyszy zbiórka publiczna na rehabilitację społeczną.
Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 - 15.00.
Podziwiać można między innymi: fantazyjne mydełka pięknie pachnące, urocze zające na łące, kurki złotopiórki i jajeczka od przepiórki.
SERDECZNIE ZAPRASZAMY!
