Urząd Miiejski Pniewy

Z wizytą w Kościerzynie

W dniach od 23 do 24 marca 2023 r. z wizytą roboczą w gminie Kościerzyna przebywał burmistrz Jarosław Przewoźny wraz z pracownikami.

Podczas spotkania rozmawialiśmy na temat przygotowań do wakacyjnych wyjazdów dla dzieci i młodzieży z partnerskich gmin, o współpracy pomiędzy seniorami i kołami gospodyń wiejskich oraz o organizowaniu wspólnych wydarzeń kulturalnych. Ponadto mieliśmy okazję zapoznać się z prowadzoną obecnie modernizacją oczyszczalni ścieków w Wielkim Klinczu, działalnością Ochotniczej Straży Pożarnej w Wielkim Klinczu i funkcjonowaniem aktywnego parku. Zwiedziliśmy Zakład Porcelany Stołowej w Łubianie i spotkaliśmy się mieszkańcami Osady Burego Misia.

Spotkania robocze pracowników partnerskich gmin organizowane są co roku i mają na celu ustalenie harmonogramu działań na najbliższe miesiące.

z_wizytą_w_Kościerzynie_(1) 

Galeria zdjęć

z wizytą w Kościerzynie (1) z wizytą w Kościerzynie (2) z wizytą w Kościerzynie (3) z wizytą w Kościerzynie (4) z wizytą w Kościerzynie (5) z wizytą w Kościerzynie (6) z wizytą w Kościerzynie (7) z wizytą w Kościerzynie (8) z wizytą w Kościerzynie (9) z wizytą w Kościerzynie (10) z wizytą w Kościerzynie (11)
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności