Z wizytą w Multimedialnym Centrum Edukacyjnym
Wczoraj podopieczni Jawora wybrali się do Nadleśnictwa w Obornikach, gdzie bez wchodzenia do lasu mogliśmy, m.in. dzięki wirtualnej rzeczywistości, poznać zagadnienia dotyczące leśnictwa, klimatu oraz flory i fauny naszych lasów. Po sporej dawce wiedzy usiedliśmy przy ognisku, by w otoczeniu lasu w jesiennej odsłonie pośpiewać, posilić się i miło spędzić czas.
