Urząd Miiejski Pniewy

Uzależnienie to zagrożenie

W ramach projektu realizowanego przez ŚDS "Jawor" odbyło się uroczyste wręczenie nagród uczestnikom konkursu plastycznego i poetyckiego pt.: "Być wolnym..". Najlepsza praca plastyczna i literacka została wyłoniona podczas obrad komisji konkursowej. Laureatami zostali Magdalena Błajet i Piotr Banas, którym burmistrz Jarosław Przewoźny wręczył nagrody rzeczowe - walizki. Następnie odbyła się prelekcja pt.: "Alkohol - świadome ryzyko" prowadzona przez psychologa Bożenę Letkiewicz. Wszystkim dziękujemy za udział w projekcie finansowanym przez Gminną Komisję Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Pniewach.
 

Galeria zdjęć

Uzależnienie to zagrożenie 15 Uzależnienie to zagrożenie 14 Uzależnienie to zagrożenie 13 Uzależnienie to zagrożenie 12 Uzależnienie to zagrożenie 11 Uzależnienie to zagrożenie 10 Uzależnienie to zagrożenie 9 Uzależnienie to zagrożenie 8 Uzależnienie to zagrożenie 7 Uzależnienie to zagrożenie 6 Uzależnienie to zagrożenie 5 Uzależnienie to zagrożenie 4 Uzależnienie to zagrożenie 3 Uzależnienie to zagrożenie 2 Uzależnienie to zagrożenie 1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności