Urząd Miiejski Pniewy

Zakończenie warsztatów pływacko-żeglarskich

W środę na Jeziorze Pniewskim odbyły się regaty żeglarskie w klasie optymist. Zawody były podsumowaniem trwających od początku lipca warsztatów pływacko-żeglarskich, w których dzieci i młodzież mogła uczyć się pływać, zdobywać kartę pływacką, uczyć się podstaw żeglarstwa.
Wiejąca tego dnia na jeziorze „5” sprawiła, że w szranki stanęło sześcioro młodych adeptów żeglarstwa.

Zawody wygrał Piotr Zarzeczny, a startująca jedyna dziewczyna -Weronika Żmij była 3.

Zajęcia sfinansowane zostały ze środków Gminy Pniewy – Gminnej Komisji Profilaktyki.

regaty2023_(1) 

regaty2023_(2) 

regaty2023_(4) 

regaty2023_(5) 

regaty2023_(6) 

 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności