Urząd Miiejski Pniewy

Zaproszenie na "Poranek na Słodko"

Asfaltowy klasyk „Wronki-Chojno-Sieraków”

Zapraszamy wszystkich chętnych do wspólnej wyprawy asfaltową trasą przez Wronki, Chojno i Sieraków. W szczególności zapraszamy debiutantów. Pokonamy trasę tempem najsłabszego (choć nie najgorszego) uczestnika.

Trasa przebiega przez piękne okoliczności przyrody, w miłej atmosferze. W Sierakowie przerwa na kawę i ciacho! Planowany powrót około 11:00.

Zapraszamy 

Odjechani-Team PL

 

 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności