Urząd Miiejski Pniewy

Zaproszenie do udziału w naborze do Młodzieżowej Rady Klimatycznej

Szanowni Państwo,

Ministerstwo Klimatu i Środowiska rozpoczęło nabór Kandydatów na Członków drugiej kadencji Młodzieżowej Rady Klimatycznej, organu doradczego Ministra Klimatu i Środowiska w zakresie spraw objętych działami administracji rządowej klimat, energia i środowisko.

Do Rady powołane zostaną 32 osoby w wieku od 15 do 26 lat. Nabór Kandydatów odbywa się w terminie 1-30 czerwca 2022 r.

 

 

Szczegółowe informacje znajdują się w Regulaminie naboru dostępnym na stronie internetowej ministerstwa: www.gov.pl/web/klimat/MRK

W załączeniu zaproszenie do udziału w naborze do Młodzieżowych Rad Gmin, Młodzieżowych Rad Powiatów, Młodzieżowych Rad Miast oraz innych organizacji młodzieżowych.

Pliki do pobrania:

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności