Urząd Miiejski Pniewy

Zwycięstwo w drugim turnieju MMP U-15

Mamy to! Zwycięstwo w drugim turnieju MMP U-15. Brawo Red Dragons Pniewy. Nasza drużyna melduje się w trzeciej, decydującej o awansie na Młodzieżowe Mistrzostwa Polski rundzie eliminacji.

Młodzieżowa Drużyna U-15

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności