Urząd Miiejski Pniewy

Wypoczynek nad morzem

Pniewscy Seniorzy  w okresie od 20 do 24 września 2022 r. wypoczywali nad morzem Bałtyckim. Pobyt w Ośrodku Wypoczynkowym „Na Wydmach” w Dziwnowie umożliwił  odbudowanie  nadszarpniętych pandemią więzi międzyludzkich oraz nawiązywanie przyjaźni. Nadmorski klimat wolny od zanieczyszczeń  i alergenów sprzyjał długim spacerom brzegiem morza, co z pewnością przełoży się na wzmocnienie odporności. Słoneczna pogoda  zachęcała do odpoczynku i relaksu.

W drodze powrotnej Seniorzy zwiedzili Oceanarium w Międzyzdrojach.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności