Wiktor mistrzem trzech województw
W dniu 24.09 Wiktor Kaczmarek brał udział w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w Tomaszowie Mazowieckim.
Wygranie tego turnieju było naszym celem na ten rok. Udało się. Wiktor został Mistrzem Młodzików trzech województw: mazowieckiego, wielkopolskiego i łódzkiego.
W finale zmierzył się z zeszłorocznym mistrzem Antonim Iwanickim wygrywając 4:0.
Wiktor reprezentował TG SOKÓŁ BRODY i korzystał ze wsparcia finansowego Gminy Pniewy.
Turniej organizowany był pod patronatem Ministerstwa Sportu i Turystyki oraz Polskiego Związku Bilardowego.
Przed nami Mistrzostwa Polski Młodzików w Kielcach, które odbędą się 9 października.


