Urząd Miiejski Pniewy

Spotkanie z podróżnikami

Za nami kolejne spotkanie z podróżnikami w Bibliotece Publicznej MiG Centrum Kultury Pniewy. O Egipcie i Sudanie opowiedzieli Ola i Bartek Drożdżalowie.

Już teraz zapraszamy na spotkanie 1 marca – jego głównym tematem będą Himalaje.

20230201_110758 

20230201_180823 

20230201_182125 

20230201_192018 

20230201_192614 

 

 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności