Balik karnawałowy i dyskoteka w Szkole Podstawowej w Chełmnie
W piątek 27 stycznia w sali gimnastycznej, która została pięknie przyozdobiona maskami i kolorowymi balonikami pojawiły się jeszcze inne elementy scenografii: Królowa Śniegu, chatka piernikowa, magiczny kociołek czarownicy.
Trzy mamy z Rady Rodziców, pani Ewelina Jandy, pani Joanna Drgas i pani Marta Swoboda również wcieliły się w bajkowe postacie i cały dzień spędziły w szkole na wspólnej zabawie z dziećmi i młodzieżą. Najpierw odbyły się baliki karnawałowe dla dzieci z oddziałów przedszkolnych i uczniów z klas I-IV. Najmłodsi za sprawą Czarownicy mogli poczuć wyjątkową baśniową atmosferę i przenieśli się do świata magii, w którym bawili się znakomicie podczas ratowania Kopciuszka, Jasia i Małgosi. Na zakończenie baśniowej podróży każdy uczestnik otrzymał pamiątkowy medal. Następnie zabawa przeniosła się na szkolny korytarz. Parter szkoły w tym dniu zmienił się szybko w salę dyskotekową, powstało zaciemnienie, zostały zamontowane światła dyskotekowe i rozpoczęła się zabawa. Wszyscy uczniowie bawili się doskonale, jednak najlepiej Ola i Sebastian, którzy zostali wybrani Królową i Królem Dyskoteki 2023. Rada Rodziców zadbała również o napoje i małe słodkości.
Te niezapomniane chwile baliku i dyskoteki na długo pozostaną w pamięci społeczności szkolnej.
Bardzo dziękuję wszystkim, którzy pomagali w przygotowaniach do baliku i dyskoteki, szczególnie paniom z Rady Rodziców za zorganizowanie tylu atrakcji i poświęcony czas.



.png)