Puchar Pniew w podnoszeniu ciężarów
W niedzielę, 17 maja 2026 roku, w Hali OSiR w Pniewach odbył się Puchar Pniew w podnoszeniu ciężarów. Rywalizacja zgromadziła zawodników oraz kibiców z regionu, którzy mieli okazję podziwiać zmagania w dwuboju olimpijskim.
W programie zawodów znalazły się dwie konkurencje – rwanie oraz podrzut. Zawodnicy rywalizowali w różnych kategoriach wagowych, prezentując wysoki poziom sportowy, siłę oraz doskonałą technikę. Atmosfera na hali sprzyjała sportowej rywalizacji i wspólnemu dopingowi.
Organizatorem wydarzenia był LKS „Budowlani” Nowy Tomyśl, przy wsparciu partnerów – Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pniewach oraz firmy Karl Knauer Poland.
Po zakończeniu wszystkich konkurencji odbyła się uroczysta dekoracja zwycięzców. Najlepsi zawodnicy w poszczególnych kategoriach wagowych odebrali puchary i wyróżnienia za osiągnięte wyniki.

