Urząd Miiejski Pniewy

Była noc, ciemna noc w Kikowie

„Była noc, ciemna noc, wiatr i mgła.
Była noc, ciemna noc, Ona szła.

Dokąd idziesz Panienko?
Taka krucha, jak szkiełko
Do Betlejem Panienka szła.

Szła przez ciemność, zawieję.
Niosła ludziom nadzieję,
Świt nowego, lepszego dnia…”, śpiewały dzieci ozdabiając świetlicową choinkę.

W tak miłej i rozśpiewanej atmosferze przebiegło tegoroczne „Wspólne kolędowanie przy choince” dzieci z sołectwa Kikowo.

Sołtys i Rada Sołecka dziękują za zaangażowanie i obecność, a Gminie Pniewy za wsparcie w przygotowaniu spotkania.

 

 

 

Galeria zdjęć

Kikowo01 Kikowo02 Kikowo03 Kikowo04 Kikowo05 Kikowo06 Kikowo07 Kikowo08 Kikowo09 Kikowo10 Kikowo11 Kikowo12 Kikowo13
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności