Była noc, ciemna noc w Kikowie
„Była noc, ciemna noc, wiatr i mgła.
Była noc, ciemna noc, Ona szła.
Dokąd idziesz Panienko?
Taka krucha, jak szkiełko
Do Betlejem Panienka szła.
Szła przez ciemność, zawieję.
Niosła ludziom nadzieję,
Świt nowego, lepszego dnia…”, śpiewały dzieci ozdabiając świetlicową choinkę.
W tak miłej i rozśpiewanej atmosferze przebiegło tegoroczne „Wspólne kolędowanie przy choince” dzieci z sołectwa Kikowo.
Sołtys i Rada Sołecka dziękują za zaangażowanie i obecność, a Gminie Pniewy za wsparcie w przygotowaniu spotkania.


