Urząd Miiejski Pniewy

Ćwierćfinał jest nasz!

W spotkaniu 1/8 finału Pucharu Polski pokonujemy AZS UW Wilanów w Warszawie 2-1 (1-0) i meldujemy się w ćwierćfinale rozgrywek. Bramki dla naszego zespołu zdobywali: Maksym Pautiak i Adrian Skrzypek.

AZS UW WILANÓW – RED DRAGONS PNIEWY 1-2 (0-1)

BRAMKI: LISNICZENKO 29 – PAUTIAK 9, SKRZYPEK 39

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności