Urząd Miiejski Pniewy

„Demontaż, zbieranie, transport i unieszkodliwienie wyrobów zawierających azbest z terenu gminy Pniewy”.

Burmistrz Gminy Pniewy informuje, że dnia 8 grudnia 2021r. gmina Pniewy podpisała umowę z Wojewódzkim Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Poznaniu  na dofinansowanie w formie dotacji na przedsięwzięcie pn. „Demontaż, zbieranie, transport i unieszkodliwienie wyrobów zawierających azbest z terenu gminy Pniewy”.

Kwota dotacji:  50 112,00 zł

Termin realizacji zadania do 30.11.2022r.

Celem przedsięwzięcia jest likwidacja 200 Mg wyrobów zawierających azbest z terenu gminy Pniewy. Zakres prac obejmować będzie demontaż, zbieranie transport i unieszkodliwienie wyrobów zawierających azbest.

 

 

 

Dofinansowano ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Poznaniu. 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności