Spotkanie z Mikołajem w sołectwie Dęborzyce- Buszewo
W minioną niedzielę 05 grudnia 2021 r. Sołtys Sołectwa Dęborzyce-Buszewo wraz z Radą Sołecką zorganizowali dla dzieci mikołajkowe ubieranie choinki oraz spotkanie z Mikołajem. W trakcie spotkania dzieci wraz z rodzicami wykonały ozdoby, którymi dekorowaliśmy świąteczne drzewko, następnie każdy przy ognisku mógł usmażyć smaczną kiełbaskę, a na koniec dzieci odwiedził Mikołaj , który obdarował najmłodszych mieszkańców słodkim upominkiem. Padający w tym dniu śnieg zapewnił magiczny świąteczny klimat, a uśmiechy nie znikały z twarzy naszych milusińskich.




.png)