Urząd Miiejski Pniewy

Gra Miejska „VICTORES MOTUS” – Zwycięskie Powstanie

Dziś w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pniewach odbyła się wyjątkowa gra miejska. Zorganizowana przez PTTK O/Szamotuły, Towarzystwo Pamięci Powstania Wielkopolskiego pod patronatem burmistrza Jarosława Szurki i partnerów. Czas ten był doskonałą okazją, by uczcić Zwycięskie Powstanie Wielkopolskie. Gracze wyruszyli w trasę rowerową i pieszą. Zmagali się z pytaniami, zagadkami oraz wyzwaniami sprawnościowymi, które sprawdzały zarówno ich wiedzę, jak i zwinność.   

Gra Miejska „VICTORES MOTUS” – Zwycięskie Powstanie

Gra Miejska „VICTORES MOTUS” – Zwycięskie Powstanie

Gra Miejska „VICTORES MOTUS” – Zwycięskie Powstanie

Gra Miejska „VICTORES MOTUS” – Zwycięskie Powstanie

Gra Miejska „VICTORES MOTUS” – Zwycięskie Powstanie 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności