Jesteśmy brązowymi medalistami
Ależ to zrobili! Mistrzostwa Futsal MMP U-19! Jesteśmy brązowymi medalistami Młodzieżowych Mistrzostw Polski do lat 19. W meczu o trzecie miejsce z TAF TORUŃ wyraźnie wygrywamy 9:2 (4:0) i bronimy brązowego medalu wywalczonego przed rokiem. Bramki dla naszego zespołu zdobywali: Igor Pietryka (dwie), Aleksander Kozak (cztery), Jakub Durkiewicz (dwie) i Bartosz Sobótka. Red Dragons Pniewy pokazali prawdziwą klasę, zdobywając brązowy medal. To ogromny sukces, który jest dowodem ciężkiej pracy, determinacji i ducha drużyny.
Wielkie gratulacje dla całego zespołu, sztabu trenerskiego i wszystkich, którzy wspierali Smoków w tej drodze!
Brawo PKS Orły Pniewy i Red Dragons Pniewy!




.png)