Gwiazdkowy Turniej Kyokushin Karate
Dzisiaj 13 grudnia 2025 r. odbył się kolejny Gwiazdkowy Turniej Kyokushin Karate Poznańskiego Klubu Karate Kyokushin, w ramach którego działa UKS Kyokushin Karate Pniewy. Pniewscy zawodnicy gościli na obiektach sportowych Gminy Pniewy karatekow - koleżanki i kolegów z Kosciana, Poznania, Rokietnicy i Szamotuł. W turnieju, w walkach - kumite wzięło udział ponad 80 zawodników w różnych kategoriach wiekowych I wagowych. Stoczono aż 58 walk. Nasz UKS reprezentowali: Lena Nowak, Maja Wajman, Maciej Bartkowiak, Antoni Hutniczak, Tymoteusz Nowak, Jan Puk i Filip Woś wraz z trenerami sensei Zbigniewem Malinowskim i sensei Ryszardem Bartkowiakiem, który wystąpił również w roli sędziego. Antoni Hutniczak, Tymoteusz Nowak, Jan Puk i Filip Woś zajęli w swoich kategoriach pierwsze miejsce, a Maciej Bartkowiak trzecie i odebrali należne gratulacje. Pniewscy karatecy już dziś zapraszają na Mistrzostwa Wielkopolski Karate Kyokushin, które odbędą się w Hali Sportowo-Widowiskowej OSiR Pniewy wiosną przyszłego roku oraz na przyszłoroczny Gwiazdkowy Turniej, a na zbliżające się Święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok życzą wszystkiego najlepszego. Osu!

