Urząd Miiejski Pniewy

III miejsce Gminy Pniewy w II Międzygminnym Amatorskim Turnieju Siatkówki

II Międzygminny Amatorski Turniej Siatkówki już za nami, a emocje po sportowej rywalizacji nadal są ogromne!  Nasza drużyna dała z siebie wszystko i wywalczyła fantastyczne III miejsce. Dziękujemy zawodnikom za walkę, zaangażowanie i sportowego ducha, kibicom za niezawodny doping, Burmistrzowi Gminy Pniewy za wsparcie oraz Agnieszce Liszkowskiej-Hała za zaproszenie i świetną organizację turnieju. W rywalizacji udział wzięły drużyny z pięciu gmin:
- Gmina Pniewy,
- Gmina Szamotuły,
- Gmina Duszniki,
- Gmina Nowy Tomyśl,
- Gmina Lwówek.
To była doskonała okazja do integracji, wspólnej zabawy i sportowej rywalizacji! Gratulujemy wszystkim uczestnikom i już dziś czekamy na kolejną edycję! Do zobaczenia za rok!

Turniej Siatkówki

Galeria zdjęć

Turniej Siatkówki (1) Turniej Siatkówki (2) Turniej Siatkówki (3) Turniej Siatkówki (4) Turniej Siatkówki (5) Turniej Siatkówki (6) Turniej Siatkówki (7) Turniej Siatkówki (8)
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności