Piękny Zachód
„ Nic nie jest porównywalne z prostą przyjemnością, jaką daje jazda na rowerze…” To wspólna pasja, duch rywalizacji i prawdziwe wyzwanie. To emocje, pot, walka z własnymi słabościami i niesamowita sportowa energia! Maj po raz kolejny należy do „Pięknego Zachodu” — już po raz trzeci uczestnicy przemierzali malownicze szosy: Puszczy Noteckiej, Pojezierza Stu Jezior, dorzecza Warty, Noteci i Gwdy.
Przed zawodnikami były kilometry pięknych tras, sportowych emocji i niezapomnianych widoków. Wszystkim uczestnikom towarzyszyła determinacja, dobra energia i sportowy duch walki. Wśród startujących na dystansie 301 km nie zabrakło reprezentantów Odjechani Team PL. Dwóch zawodników podjęło to wymagające wyzwanie, pokazując ogromną determinację, sportowego ducha i pasję do jazdy na rowerze. Na dystansie 501 km wystartował również Pniewianin, który z wielką determinacją osiągnął swój cel! To dowód na to, że pasja, wytrwałość i siła charakteru potrafią pokonać każdy kilometr. Gratulujemy wszystkim uczestnikom i życzymy bezpiecznej jazdy oraz kolejnych sportowych sukcesów! Wydarzenie odbyło się pod patronatem Burmistrza Gminy Pniewy Jarosława Szurki.
.jpg)

