INFORMACJA Z NADZWYCZAJNEJ SESJI RADY MIEJSKIEJ
W dniu w dniu 22 sierpnia br. w Urzędzie Miejskim odbyła się XLIV nadzwyczajna sesja Rady Miejskiej Pniewy, zwołana na wniosek Burmistrza Gminy. Punktem obrad była uchwała w sprawie wyrażenia zgody na zawarcie umowy w zakresie publicznego transportu zbiorowego na terenie gminy Pniewy oraz gmin, z którymi zostały zawarte porozumienia międzygminne. Uchwała została podjęta jednogłośnie.
