XII turniej „Dziadka” Romana Prętkiego za nami!
Ponad 4 godziny rywalizacji, blisko 170 dzieci, 15 rozegranych meczów….to wszystko działo się dzisiaj podczas XII turnieju „Dziadka” Romana Prętkiego. Turniej piłkarski dla dzieci i młodzieży poświęcony pamięci honorowego prezesa Klubu Sportowego „Sokół” Pniewy Romana Prętkiego rozgrywany był w dwóch kategoriach wiekowych:
- KATEGORIA MŁODZIKA - Sokół I Pniewy., Sokół II Pniewy, Akademia Reissa Pniewy, GKS I Dopiewo, GKS II Dopiewo, LKS Baborówko
- KATEGORIA TRAMPKARZA - Sokół Pniewy, Warta I Sieraków, Warta II Sieraków, Akademia Piłkarska OSiR Lwówek, LKS Baborówko, MSP Szamotuły
Do rozgrywek przystąpiło łącznie 12 drużyn. Sportowa zabawa była znakomita, a rozgrywkom towarzyszyło ogromne zaangażowanie. Na zakończenie turnieju puchary, medale i nagrody wręczali Poseł na Sejm RP Jakub Rutnicki, Zastępca Burmistrza Gminy Pniewy Józef Ćwiertnia i Przewodniczący Rady Miejskiej Pniewy Krzysztof Matuszak. Gratulujemy wszystkim zwycięzcom.
Wyniki:



