Urząd Miiejski Pniewy

Jarmark Bożonarodzeniowy - koniec zapisów

Informujemy, że Urząd Miejski Pniewy zakończył dzisiaj przyjmowanie zgłoszeń na stoisko podczas Jarmarku Bożonarodzeniowego.

Cieszy nas, że każdego roku Jarmark Bożonarodzeniowy wzbudza tak duże zainteresowanie ze strony  pokazujących swój potencjał wystawców. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc kończymy przyjmowanie zgłoszeń.

Dziękujemy za duże zainteresowanie.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności