Dzień Pracownika Socjalnego w Jaworze
Dziś pracownicy socjalni obchodzą swoje święto. Z tej okazji burmistrz Jarosław Przewoźny złożył życzenia w Środowiskowym Domu Samopomocy „Jawor”. Na tę okoliczność podopieczni Jawora samodzielnie przygotowali piękny program artystyczny, w którym docenili pracę swoich Pań. Jeszcze raz życzymy dużo zdrówka, satysfakcji z pracy oraz dobrych aniołów wokół.



.png)