Urząd Miiejski Pniewy

Złote, diamentowe i żelazne gody

27 lipca br. Burmistrz Gminy Pniewy gościł w Restauracji „Zacisze” w Pniewach podczas uroczystych jubileuszy długoletnich pożyć małżeńskich, pary małżeńskie z terenu Gminy Pniewy obchodzące w 2021 r. złote, diamentowe i żelazne gody. Uroczystości zostały poprzedzone mszą św. w intencji Jubilatów odprawioną w Parafii p.w. Św. Jana Chrzciciela w Pniewach.

W imieniu Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, Burmistrz Gminy Pniewy Jarosław Przewoźny odznaczył medalem za długoletnie pożycie małżeńskie 24 pary małżeńskie, które obchodzą w bieżącym roku złote gody za wspólnie przeżyte 50 lat.

Spośród zaproszonych Jubilatów przybyły również 4 pary małżeńskie obchodzące diamentowe gody za wspólnie przeżyte 60 lat oraz 1 para małżeńska obchodząca żelazne gody za wspólnie przeżyte 65 lat.

W uroczystościach uczestniczyli również zaproszeni goście: Przewodniczący Rady Miejskiej Pniewy Krzysztof Matuszak, Skarbnik Gminy Pniewy Elżbieta Bandurowicz, Dyrektor Ośrodka Pomocy Społecznej w Pniewach Bernadeta Markiewicz oraz w imieniu nieobecnego Proboszcza Parafii p.w. Św. Wawrzyńca i Św. Jana Chrzciciela w Pniewach, ks. Romuald Baingo.

Spotkanie umilił występ Zespołu Śpiewaczego „Wrzos” działający przy Dziennym Domu Seniora w Pniewach.

 

 

 

 

 

 

 

 

Galeria zdjęć

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności