„Poranek na Słodko”
Z powodu wakacji mała frekwencja, ale słoneczny, rześki poranek wynagrodził nam brak większego towarzystwa. 85km przez Sieraków, północną stroną Warty do Międzychodu, gdzie zatrzymaliśmy się na obowiązkową kawę i ciacho, dało nam wiele satysfakcji z pięknych widoków.






