KONIEC Z POUCZENIAMI !
Wspólna akcja Dzielnicowych z Komisariatu Policji w Pniewach oraz Straży Miejskiej doprowadziła do wystawienia kilku mandatów za zaśmiecanie miejsc publicznych niedopałkami przez młodzież gromadzącą się za dyskontem Dino. Mandaty nałożone zostały w wysokości 500 zł. Jest to najniższa grzywna jaką za to wykroczenie można otrzymać. Sprawcy zostali ustaleni za pomocą monitoringu miejskiego. Akcje tego typu będą przeprowadzane sukcesywnie aby chronić miejsca publiczne przed zaśmiecaniem. Młodzież, która opuściła teren szkoły w czasie lekcji zostanie również rozliczona przez jej dyrekcję.
