Remont klasy VII w SP Chełmno
W minionym tygodniu (po feriach) dobiegły końca prace remontowe w sali lekcyjnej klasy VII. Do pomalowania ścian zostały użyte kolory szary i żółty. Podczas remontu położono białe płytki, zamontowano nową umywalkę i zawieszono dozownik do mydła. Pan Michał Konieczny, nasz woźny, nakleił na ścianach elastyczne odbojnice. Jednak wszystkie prace związane ze szpachlowaniem i malowaniem wykonali rodzice podczas ferii zimowych. Panowie Piotr Jandy, Damian Drgas, Dariusz Gałczyk i Bartosz Swoboda wykazali się niezwykłym profesjonalizmem i starannością w swojej pracy. Zrobili to wszystko dobrowolnie, poświęcając swój cenny czas i energię na rzecz naszej szkoły. Dziękuję wszystkim, którzy włączyli się w akcję malowania klasy oraz paniom z Rady Rodziców za wsparcie tej inicjatywy. Wasza pomoc i zaangażowanie są nieocenione i naprawdę doceniamy to, co zrobiliście dla szkoły.
Ewa Pacharzyńska-Norek

