Lasy otwarte dla ludzi
W dniu dzisiejszym odbyło się uroczyste odsłonięcie leśnego kącika czytelniczego w Bibliotece Publicznej MiG Centrum Kultury Pniewy. Przedstawiciele Nadleśnictwa Pniewy wraz z Burmistrzem Gminy Pniewy przecięli wstęgę przekazując tym samym do biblioteki zbiory książek zafundowanych przez nadleśnictwo. Następnie odbyło się spotkanie autorskie "Tandemem do Singapuru Dziennik z podróży".
