Łukasz Brzóska zwycięża w Turnieju Nadziei Olimpijskich i Orła Białego
Łukasz Brzóska stanął na najwyższym stopniu podium podczas Turnieju Nadziei Olimpijskich i Orła Białego w Olszy. Swoje zwycięstwo przypieczętował drugim miejscem w finałowych zmaganiach dosiadając konia Quicklensky. Łukasz „odjechał” z Olszy nowym samochodem marki KIA. Cały turniej składał się z pięciu edycji gdzie zawodnik z Jakubowa zbierał punkty wygrywając konkursy na koniach Jernilla VDL wł Rafał Loba , Dark’Ann, Casalletto oraz na koniu Quicklensky. Podziękowania należą się calej ekipie i wszystkim sponsorom.




