Urząd Miiejski Pniewy

Mieszkańcy Pniew wspólnie odśpiewali hymn!

11 listopada 2025 roku o godzinie 12:00 mieszkańcy Pniew zgromadzili się przed kościołem św. Wawrzyńca, aby wziąć udział w ogólnopolskiej akcji wspólnego śpiewania Hymnu Narodowego. Wydarzenie to stało się pięknym elementem lokalnych obchodów Święta Niepodległości.

Uczestnicy z dumą odśpiewali „Mazurka Dąbrowskiego”, łącząc się w duchu wspólnoty i pamięci o historii Polski.

Mieszkańcy Pniew wspólnie odśpiewali hymn!

Galeria zdjęć

8c051248-a8f6-4a91-9261-94f14fc844d1 390674f5-8895-4af5-8f81-92c0935e46e5 ae59b39f-23d9-4a88-bff7-47e4f459280a 5e2319d7-6473-4048-8301-c1ad9845c7d7 802d7330-7b9e-4dd9-9440-d6a56c16d668 Hymn01 Hymn02 Hymn03 Hymn04 Hymn05 Hymn06 Hymn07 Hymn08 Hymn09 Hymn10 Hymn11 Hymn12 Hymn13 Hymn14 Hymn15 Hymn16 Hymn17 Hymn18 Hymn19 Hymn20 Hymn21 Hymn22 Hymn23
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności