Uroczyste ślubowanie klas pierwszych
11 listopada 2025 roku uczniowie Liceum Ogólnokształcącego Sióstr Urszulanek SJK w Pniewach w wyjątkowy sposób uczcili Święto Niepodległości. Tego dnia w Sanktuarium św. Urszuli Ledóchowskiej pierwszoklasiści złożyli uroczyste ślubowanie, stając się pełnoprawnymi członkami szkolnej społeczności.
Uroczystość rozpoczęła się Mszą Świętą w intencji Ojczyzny oraz uczniów klas pierwszych. Po liturgii uczniowie wraz z nauczycielami zaprosili gości na krótką akademię, która odbyła się w auli domu Matki Założycielki.


