Urząd Miiejski Pniewy

Mistrzowska Pętla

Kończy się pierwszy miesiąc naszej rywalizacji i zabawy na Mistrzowskiej Pętli. Pomimo niesprzyjającej aury widzimy was na trasie pokonujących 32-kilometrową pętlę, która na każdym odcinku cieszy widokami, ale też, ze względu na liczne przewyższenia, rozgrzewa mięśnie do czerwoności. To dobry prognostyk przed kolejnymi miesiącami rywalizacji. 

Pamiętajcie, że do udziału w rywalizacji nie trzeba mieć roweru sportowego, nie trzeba posiadać olimpijskiej formy. Wystarczy przejechać 32 km z zachowaniem przekazanych wcześniej wskazówek. Nagradzamy również wytrwałość i promowanie nas na FB. W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do waszej dyspozycji. 

Pula nagród jaką przewidzieliśmy na to wydarzenie przekracza 2.000 zł. Śledźcie nasz fanpage na FB, bo już w maju opublikujemy pierwszy ranking za kwiecień i tym samym wręczymy pierwsze nagrody.

 

Poniżej zdjęcia z naszego ostatniego treningu na pętli. Oprócz ostrego kręcenia i walki na podjazdach, nie zabrakło wspólnych rozmów i humoru.

 

Odjechani-Team PL

1 

2 

3 

4 

 

 

 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności