Urząd Miiejski Pniewy

Nagrodzono „Liderów Wielkopolskiej Odnowy Wsi”

W piętek, 28 października w hali Obornickiego Centrum Sportu w Obornikach odbył się uroczysty Finał Gali „Aktywna Wieś Wielkopolska”, w ramach programu „Wielkopolska Odnowa Wsi”. Podczas gali Wicemarszałek Województwa Wielkopolskiego Krzysztof Grabowski wręczył nagrody dla najbardziej aktywnych sołectw centralnej Wielkopolski. Z Gminy Pniewy wyróżnione zostało sołectwo Lubosina, Lubosinek,Przystanki. Gminę Pniewy reprezentował Zastępca Burmistrza Józef Ćwiertnia, natomiast Sołectwo: Sołtys Katarzyna Skrzypczak wraz z Radnym Rady Miejskiej Pniewy Jackiem Piechockim.

Uroczystości uświetniły swoimi występami obornickie zespoły ludowe „Maniewiacy” i „Rożnowianie” oraz Don Vasyl z Zespołem.

 

Zdjęcia udostępnione dzięki uprzejmości Gminy Oborniki.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności