Urząd Miiejski Pniewy

Otrzymaliśmy dofinansowanie w konkursie „Pięknieje Wielkopolska Wieś”!

We wtorek, 2 czerwca, w Pałacu w Kaźmierzu odbyła się uroczystość podpisania umów dotyczących dofinansowania projektów wyłonionych w XVI edycji konkursu „Pięknieje Wielkopolska Wieś”, realizowanego w ramach programu Wielkopolska Odnowa Wsi.

W wydarzeniu uczestniczył wicemarszałek Krzysztof Grabowski, który podpisał umowę z przedstawicielami gminy – Burmistrzem Gminy Pniewy Jarosławem Szurką, Skarbnik Gminy Pniewy Elżbietą Bandurowicz oraz Sołtysem Koninka Mirosławem Buliczakiem, którego sołectwo otrzymało wsparcie finansowe na realizację zgłoszonego przedsięwzięcia.

W tegorocznej edycji konkursu dofinansowanie otrzymał projekt pn. „Zagospodarowanie terenu rekreacyjnego w miejscowości Koninek”. Wartość przyznanych środków wynosi 44.865,00 zł. Środki zostaną przeznaczone na budowę ogólnodostępnej siłowni zewnętrznej wraz z ogrodzeniem, sprzyjającej aktywności fizycznej, integracji mieszkańców oraz promowaniu zdrowego stylu życia i wspólnego spędzania czasu na świeżym powietrzu. W realizację projektu zaangażowani są również sami mieszkańcy.

Logo

Otrzymaliśmy dofinansowanie w konkursie „Pięknieje Wielkopolska Wieś”!

Otrzymaliśmy dofinansowanie w konkursie „Pięknieje Wielkopolska Wieś”!

Otrzymaliśmy dofinansowanie w konkursie „Pięknieje Wielkopolska Wieś”!

 

 

 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności