Finał Miejski Czwartków Lekkoatletycznych
W miniony czwartek uczniowie Szkoły Podstawowej im. Powstańców Wielkopolskich z Pniew z dumą reprezentowali jej barwy podczas finału miejskiego czwartków lekkoatletycznych.
Młodzi sportowcy rywalizowali w konkurencjach biegowych, skokowych oraz rzutowych, prezentując wysoki poziom sportowy i duże zaangażowanie. Zawody przebiegały w duchu fair play, a uczestnicy mieli okazję sprawdzić swoje umiejętności oraz poprawić dotychczasowe wyniki. Wszyscy zawodnicy zostali wyróżnieni medalami i dyplomami, a najlepsi uzyskali awans do Ogólnopolskiego Finału Czwartków Lekkoatletycznych, który odbędzi się 19 - 21.06.2026 r. w Łodzi. Oczekujemy na informację, którzy z naszych uczniów otrzymali powołanie do w/w finału. Trzymajmy kciuki!
Serdecznie podziękowania kierujemy do Rady Rodziców za ufundowanie nowych strojów sportowych.
Wyniki zawodów:
Leon Karwala: I miejsce - bieg na dystansie 60m
Dobrawa Stefańska: II miejsce - rzut piłeczką palantową, III miejsce - bieg na dystansie 60 m
Gaja Wesołowska: II miejsce - skok wzwyż, IV miejsce - bieg na dystansie 60 m
Liliana Królik: III miejsce - rzut piłeczką palantową, XIII m - bieg na dystansie 60 m
Natasza Kielian: V miejsce - rzut piłeczką palantową, VIII m - bieg na dystansie 60 m
Wojciech Kowal: IV miejsce - bieg na dystansie 60 m
Dawid Chudziak: VI miejsce - bieg na dystansie 60 m, IV miejsce - skok w dal
Jan Kowalewicz: IV miejsce - skok w dal
.jpg)

