Urząd Miiejski Pniewy

Pon- Ka z dumą melduje

14.12 wzięliśmy udział w Otwartych Mistrzostwach Województwa Lubuskiego w zapasach dzieci i młodzieży w Trzcielu. Nasza piątka reprezentantów zaprezentowała się znakomicie – każdy zawodnik wrócił z medalem   
Nasz klub reprezentowali: Kajetan Ludwiczak, Wojciech Wojtkowiak, Julian Sochacki, Krystian Jackowski oraz Olaf Nowak. Na szczególne wyróżnienie zasługują Kajetan i Wojciech, którzy wygrali wszystkie swoje walki   
Rywalizacja była na wysokim poziomie. Na matach spotkaliśmy się z zawodnikami klubów z Trzciela, Żar, Nowego Tomyśla, Poznania, Kostrzyna nad Odrą oraz Lubska. Na koniec serdeczne podziękowania dla Orlęta Trzciel za zaproszenie oraz świetną organizację zawodów. Gratulacje dla wszystkich zawodników i trenerów!
Jedziemy dalej!
Dziękujemy za wsparcie  :
Jarosław Szurka - Burmistrz Gminy Pniewy
Miasto Pniewy
Akademia Zapasów

PON-KA na zawodach

Galeria zdjęć

PON-KA na zawodach01 PON-KA na zawodach02 PON-KA na zawodach03 PON-KA na zawodach04 PON-KA na zawodach05 PON-KA na zawodach06 PON-KA na zawodach07 PON-KA na zawodach08 PON-KA na zawodach09 PON-KA na zawodach10 PON-KA na zawodach11 PON-KA na zawodach12
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności