Betlejemskie Światełko Pokoju w Urzędzie Miejskim
W poniedziałek Zastępca Burmistrza Gminy Pniewy Ryszard Napierała oraz Radny Rady Miejskiej Pniewy Tomasz Fliger przyjęli w Urzędzie Miejskim Betlejemskie Światełko Pokoju, przekazane przez harcerzy z 15 Drużyny Harcerskiej im. Bolesława Chrobrego. To wyjątkowy symbol nadziei, pokoju i braterstwa, który co roku wędruje z Betlejem do wielu miejsc na całym świecie. Tegoroczne hasło akcji ZHP brzmi: „Pielęgnuj dobro w sobie” – i niech będzie ono inspiracją do codziennych, nawet najmniejszych gestów dobra. Dziękujemy harcerzom za tę piękną tradycję i za wspólne dzielenie się światłem.





