Urząd Miiejski Pniewy

Seniorzy na szlaku pielgrzymkowym

W środę, 31 sierpnia 2022 r. grupa Seniorów z Pniew wyruszyła na  pielgrzymkę  do Rokitna, Gościkowa-Paradyża i Świebodzina. W Rokitnie pielgrzymi  mogli powierzyć Matce Bożej Cierpliwie Słuchającej swoje prośby i podziękowania. Niesamowite wrażenie na uczestników wyjazdu zrobił pobyt w Sanktuarium Matki Bożej Wychowawczyni Powołań Kapłańskich w Gościkowie – Paradyżu, które zachwyciło swoją architekturą i przepięknym otoczeniem. Kolejnym miejscem odwiedzin był Świebodzin. Z przewodnikiem spotkaliśmy się przy pomniku Chrystusa Króla, który przedstawił historię jego powstania, a następnie wspólnie zwiedziliśmy Sanktuarium Miłosierdzia Bożego i miasto Świebodzin.

Galeria zdjęć

Seniorzy na szlaku pielgrzymkowym11 Seniorzy na szlaku pielgrzymkowym12 Seniorzy na szlaku pielgrzymkowym13 Seniorzy na szlaku pielgrzymkowym14 Seniorzy na szlaku pielgrzymkowym15 Seniorzy na szlaku pielgrzymkowym16 Seniorzy na szlaku pielgrzymkowym17 Seniorzy na szlaku pielgrzymkowym18
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności