Przypominamy! Już dziś 83.rocznica wybuchu II wojny światowej
Pragnąc upamiętnić 83.rocznicę wybuchu II wojny światowej serdecznie zapraszamy mieszkańców w czwartek, 1 września o godz.12.00 pod pomnik Bojowników o Wolność - Ofiar hitleryzmu 1939-1945, gdzie odbędzie się krótka uroczystość upamiętniająca wydarzenia z dnia 1 września 1939 r.




.png)