Urząd Miiejski Pniewy

Spotkanie wigilijne CIS "Ostoja" Pniewy

W dniu dzisiejszym tj. 22 grudnia 2022r. Burmistrz Jarosław Przewoźny uczestniczył w spotkaniu wigilijnym podopiecznych Centrum Integracji Społecznej "Ostoja" w Pniewach. Po złożeniu życzeń  wszyscy zgromadzeni zasiedli do wigilijnego stołu delektując się ukraińskim barszczem i przepysznymi pierogami.

 

 

 

 


Galeria zdjęć

_DSF5029 _DSF5030 _DSF5034 _DSF5035 _DSF5036 _DSF5039 _DSF5040 _DSF5045 _DSF5046 _DSF5047 _DSF5049 _DSF5050 _DSF5051 _DSF5056 _DSF5057
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności