Wigilijne spotkanie w Zespole Szkół
W dniu dzisiejszym w restauracji "Zacisze" odbyło się spotkanie wigilijne Zespołu Szkół im. E. Sczanieckiej w Pniewach. Była to okazja do złożenia świątecznych życzeń przez Burmistrza Gminy Pniewy Jarosława Przewoźnego. Licealiści przygotowali repertuar nawiązujący do tematyki spotkania po czym wszyscy wspólnie zasiedli do wigilijnego stołu.

