Urząd Miiejski Pniewy

Spotkania z Sołtysami

Na zaproszenie  burmistrza Jarosława Przewoźnego  w dniach od 17 do 19 lutego br.  z zachowaniem reżimu sanitarnego  w Urzędzie Miejskim Pniewy odbyły się spotkania  z Sołtysami. Tematem przewodnim były sprawy bieżące sołectw i dalsze plany współpracy. Ponadto omawiano sprawy związane  z inwestycjami  i funkcjonowaniem świetlic. Rozmawiano też o trwających kontrolach segregacji odpadów  na terenie naszej gminy .

Na zdjęciu burmistrz z sołtysami podczas spotkania.

Na zdjęciu sołtysi podczas spotkania w Urzędze Miejskim Pniewy.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności