Spotkania z Sołtysami
Na zaproszenie burmistrza Jarosława Przewoźnego w dniach od 17 do 19 lutego br. z zachowaniem reżimu sanitarnego w Urzędzie Miejskim Pniewy odbyły się spotkania z Sołtysami. Tematem przewodnim były sprawy bieżące sołectw i dalsze plany współpracy. Ponadto omawiano sprawy związane z inwestycjami i funkcjonowaniem świetlic. Rozmawiano też o trwających kontrolach segregacji odpadów na terenie naszej gminy .
Na zdjęciu burmistrz z sołtysami podczas spotkania.

Na zdjęciu sołtysi podczas spotkania w Urzędze Miejskim Pniewy.

