INFORMACJA Z POSIEDZENIA KOMISJI ROZWOJU GOSPODARCZEGO
W dniu 18 lutego br. w sali sesyjnej Urzędu Miejskiego odbyło się posiedzenie Komisji Rozwoju Gospodarczego Rady Miejskiej Pniewy. Dyskutowano nad funkcjonowaniem systemu i zasad korzystania z rowerów miejskich. Omówiono również planowaną lokalizację stacji postoju rowerów.
Zdjęcie z posiedzenia Komisji Rozwoju Gospodarczego.




.png)