Urząd Miiejski Pniewy

Świętujemy Noc Bibliotek!

Dziś, 17 października 2025 r., odbywa się Noc Bibliotek – ogólnopolska akcja mająca na celu promocję czytelnictwa i bibliotek.

Do wydarzenia dołączyła także Biblioteka Publiczna MiG Centrum Kultury Pniewy, która dzisiejszego wieczoru zaprosiła nas na Pokaz iluzji w wykonaniu Piotra Szumnego pt. "Czytanie to magia" oraz wspólne gry i zabawy.

W tegorocznej Nocy Bibliotek uczestniczył Burmistrz Gminy Pniewy Jarosław Szurka wraz z gośćmi z zaprzyjaźnionej Gminy Lübbenau.

Świętujemy Noc Bibliotek!

Galeria zdjęć

Nocbibliotek01 Nocbibliotek02 Nocbibliotek03 Nocbibliotek04 Nocbibliotek05 Nocbibliotek06 Nocbibliotek07 Nocbibliotek08 Nocbibliotek09 Nocbibliotek10 Nocbibliotek11 Nocbibliotek12 Nocbibliotek13 Nocbibliotek14 Nocbibliotek15 Nocbibliotek16 Nocbibliotek17 Nocbibliotek18 Nocbibliotek19 Nocbibliotek20 Nocbibliotek21 Nocbibliotek22 Nocbibliotek23 Nocbibliotek24 Nocbibliotek25 Nocbibliotek26 Nocbibliotek27 Nocbibliotek28 Nocbibliotek29 Nocbibliotek30 Nocbibliotek31 Nocbibliotek32 Nocbibliotek33 Nocbibliotek34 Nocbibliotek35 Nocbibliotek36 Nocbibliotek37 Nocbibliotek38 Nocbibliotek39 Nocbibliotek40 Nocbibliotek41 Nocbibliotek42 Nocbibliotek43 Nocbibliotek44 Nocbibliotek45 Nocbibliotek46 Nocbibliotek47 Nocbibliotek48 Nocbibliotek49 Nocbibliotek50 Nocbibliotek51 Nocbibliotek52
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności