Świętujemy Noc Bibliotek!
Dziś, 17 października 2025 r., odbywa się Noc Bibliotek – ogólnopolska akcja mająca na celu promocję czytelnictwa i bibliotek.
Do wydarzenia dołączyła także Biblioteka Publiczna MiG Centrum Kultury Pniewy, która dzisiejszego wieczoru zaprosiła nas na Pokaz iluzji w wykonaniu Piotra Szumnego pt. "Czytanie to magia" oraz wspólne gry i zabawy.
W tegorocznej Nocy Bibliotek uczestniczył Burmistrz Gminy Pniewy Jarosław Szurka wraz z gośćmi z zaprzyjaźnionej Gminy Lübbenau.

